39-latek ukradł golfa i ciągnik

ukradł ciągnik bakałarzewo

Mężczyznę podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego i vw golfa zatrzymali policjanci z posterunku w Bakałarzewie. 39-latek usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

We wtorek dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży vw golfa i ciągnika rolniczego z jednej z posesji na terenie gminy Bakałarzewo, do której doszło podczas minionego weekendu. Skradzione mienie oszacowano na około 7 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Bakałarzewie od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy i skradzionego mienia. Dzięki intensywnej pracy mundurowych jeszcze tego samego dnia podejrzewany o ten czyn 39-latek trafił do policyjnego aresztu, a skradziony ciągnik i samochód został odzyskany.

Wczoraj 39-latek usłyszał zarzut, do którego częściowo się przyznał. Za kradzież grozi mu teraz nawet do 5 lat więzienia. 

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale