39-latek ukradł golfa i ciągnik

ukradł ciągnik bakałarzewo

Mężczyznę podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego i vw golfa zatrzymali policjanci z posterunku w Bakałarzewie. 39-latek usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

We wtorek dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży vw golfa i ciągnika rolniczego z jednej z posesji na terenie gminy Bakałarzewo, do której doszło podczas minionego weekendu. Skradzione mienie oszacowano na około 7 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Bakałarzewie od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy i skradzionego mienia. Dzięki intensywnej pracy mundurowych jeszcze tego samego dnia podejrzewany o ten czyn 39-latek trafił do policyjnego aresztu, a skradziony ciągnik i samochód został odzyskany.

Wczoraj 39-latek usłyszał zarzut, do którego częściowo się przyznał. Za kradzież grozi mu teraz nawet do 5 lat więzienia. 

Wiadomości


uczniowie-rozpoczeli-wakacje-zdjecia

Uczniowie rozpoczęli wakacje (zdjęcia)

Ostatni dzwonek już za nami. Ponad 9,5 tysiąca uczniów suwalskich szkół zakończyło dziś rok szkolny. Przed nimi ponad dwa miesiące wakacji.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale