39-latek ukradł golfa i ciągnik

ukradł ciągnik bakałarzewo

Mężczyznę podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego i vw golfa zatrzymali policjanci z posterunku w Bakałarzewie. 39-latek usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

We wtorek dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży vw golfa i ciągnika rolniczego z jednej z posesji na terenie gminy Bakałarzewo, do której doszło podczas minionego weekendu. Skradzione mienie oszacowano na około 7 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Bakałarzewie od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy i skradzionego mienia. Dzięki intensywnej pracy mundurowych jeszcze tego samego dnia podejrzewany o ten czyn 39-latek trafił do policyjnego aresztu, a skradziony ciągnik i samochód został odzyskany.

Wczoraj 39-latek usłyszał zarzut, do którego częściowo się przyznał. Za kradzież grozi mu teraz nawet do 5 lat więzienia. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale