39-latek ukradł golfa i ciągnik

ukradł ciągnik bakałarzewo

Mężczyznę podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego i vw golfa zatrzymali policjanci z posterunku w Bakałarzewie. 39-latek usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

We wtorek dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży vw golfa i ciągnika rolniczego z jednej z posesji na terenie gminy Bakałarzewo, do której doszło podczas minionego weekendu. Skradzione mienie oszacowano na około 7 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Bakałarzewie od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy i skradzionego mienia. Dzięki intensywnej pracy mundurowych jeszcze tego samego dnia podejrzewany o ten czyn 39-latek trafił do policyjnego aresztu, a skradziony ciągnik i samochód został odzyskany.

Wczoraj 39-latek usłyszał zarzut, do którego częściowo się przyznał. Za kradzież grozi mu teraz nawet do 5 lat więzienia. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-beda-filmy-planszowki-i-turnieje

Wszystko dla miłośników fantastyki. Będą filmy, planszówki...

Już w najbliższą sobotę w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale