Śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Noniewicza

śmiertelne potrącenie suwałki nonieiwcza

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Noniewicza. Nie żyje mężczyzna, który został potrącony przez motocyklistę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 na ulicy Noniewicza. Motocyklista jadąc ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego rozpoczął manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu. Następnie próbował wyprzedzić auto, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych i wtedy uderzył w przechodzącego przez przejście mężczyznę.

Kierowca motocykla oraz potrącony mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 82-latek zmarł. 21-letni motocyklista został zatrzymany. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. 

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

4

Fot.: Bartek Czerechowicz

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-beda-filmy-planszowki-i-turnieje

Wszystko dla miłośników fantastyki. Będą filmy, planszówki...

Już w najbliższą sobotę w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale