Śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Noniewicza

śmiertelne potrącenie suwałki nonieiwcza

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Noniewicza. Nie żyje mężczyzna, który został potrącony przez motocyklistę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 na ulicy Noniewicza. Motocyklista jadąc ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego rozpoczął manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu. Następnie próbował wyprzedzić auto, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych i wtedy uderzył w przechodzącego przez przejście mężczyznę.

Kierowca motocykla oraz potrącony mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 82-latek zmarł. 21-letni motocyklista został zatrzymany. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. 

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

4

Fot.: Bartek Czerechowicz

Wiadomości


uczniowie-rozpoczeli-wakacje-zdjecia

Uczniowie rozpoczęli wakacje (zdjęcia)

Ostatni dzwonek już za nami. Ponad 9,5 tysiąca uczniów suwalskich szkół zakończyło dziś rok szkolny. Przed nimi ponad dwa miesiące wakacji.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale