Śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Noniewicza

śmiertelne potrącenie suwałki nonieiwcza

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Noniewicza. Nie żyje mężczyzna, który został potrącony przez motocyklistę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 na ulicy Noniewicza. Motocyklista jadąc ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego rozpoczął manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu. Następnie próbował wyprzedzić auto, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych i wtedy uderzył w przechodzącego przez przejście mężczyznę.

Kierowca motocykla oraz potrącony mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 82-latek zmarł. 21-letni motocyklista został zatrzymany. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. 

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

4

Fot.: Bartek Czerechowicz

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale