Śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Noniewicza

śmiertelne potrącenie suwałki nonieiwcza

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Noniewicza. Nie żyje mężczyzna, który został potrącony przez motocyklistę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 na ulicy Noniewicza. Motocyklista jadąc ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego rozpoczął manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu. Następnie próbował wyprzedzić auto, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych i wtedy uderzył w przechodzącego przez przejście mężczyznę.

Kierowca motocykla oraz potrącony mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 82-latek zmarł. 21-letni motocyklista został zatrzymany. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. 

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

potrącenie śmiertelne noniewicza suwałki

4

Fot.: Bartek Czerechowicz

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale