Motocyklista wjechał w latarnię. Miał ponad 2 promile

wypadek piaskowa suwałki

31-letni motocyklista prawdopodobnie nie dostosował prędkości i na zakręcie uderzył w przydrożną latarnię. Trafił do szpitala. Był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania.

W minioną  niedzielę po godzinie 17:30  na ulicy Piaskowej w Suwałkach doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierujący motocyklem 31-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na zakręcie uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku kolizji kierujący suzuki doznał ogólnych obrażeń ciała. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak się okazało kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Teraz szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale