Motocyklista wjechał w latarnię. Miał ponad 2 promile

wypadek piaskowa suwałki

31-letni motocyklista prawdopodobnie nie dostosował prędkości i na zakręcie uderzył w przydrożną latarnię. Trafił do szpitala. Był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania.

W minioną  niedzielę po godzinie 17:30  na ulicy Piaskowej w Suwałkach doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierujący motocyklem 31-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na zakręcie uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku kolizji kierujący suzuki doznał ogólnych obrażeń ciała. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak się okazało kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Teraz szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wiadomości


uczniowie-rozpoczeli-wakacje-zdjecia

Uczniowie rozpoczęli wakacje (zdjęcia)

Ostatni dzwonek już za nami. Ponad 9,5 tysiąca uczniów suwalskich szkół zakończyło dziś rok szkolny. Przed nimi ponad dwa miesiące wakacji.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale