Motocyklista wjechał w latarnię. Miał ponad 2 promile

wypadek piaskowa suwałki

31-letni motocyklista prawdopodobnie nie dostosował prędkości i na zakręcie uderzył w przydrożną latarnię. Trafił do szpitala. Był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania.

W minioną  niedzielę po godzinie 17:30  na ulicy Piaskowej w Suwałkach doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierujący motocyklem 31-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na zakręcie uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku kolizji kierujący suzuki doznał ogólnych obrażeń ciała. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak się okazało kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Teraz szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale