Kradł kosmetyki i alkohol. 33-latek złapany przez policję

Suwalscy policjanci zatrzymali 33- latka podejrzanego o kradzież 11 sztuk różnego rodzaju perfum oraz 7 butelek alkoholu o łącznej wartości blisko 2400 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których częściowo się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do kradzieży dochodziło na przestrzeni marca i maja. Właśnie wtedy 33-latek upatrzył sobie dwa sklepy w Suwałkach. W ciągu kilku dni marca z półek sklepowych zabrał łącznie 7 butelek markowych alkoholi. W maju zmienił asortyment i sklepy. W ciągu dwóch dni dokonał kradzieży 11 sztuk różnego rodzaju perfum. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę bliską 2400 złotych.

Ostatnia kradzież miała miejsce w minioną środę. Złodziejowi nie przeszkadzało nawet to, że nagrywają go sklepowe kamery. Dzięki nim funkcjonariusze szybko rozpoznali sprawcę i już na drugi dzień 33- latek znalazł się w policyjnym areszcie. W sobotę mężczyzna usłyszał zarzuty, do których częściowo się przyznał. Teraz o dalszym losie suwalczanina zadecyduje sąd. 

Wiadomości


spotkanie-w-sprawie-podtopien-jaki-plan-maja-wladze-miasta

Spotkanie w sprawie podtopień. Jaki plan mają władze...

Nad problemem zalewania ulic, piwnic i garaży pochyliły się władze miasta. Po wczorajszej ulewie w trybie pilnym zwołano spotkanie, w którym uczestniczył zastępca prezydenta Łukasz Kurzyna i przedstawiciele suwalskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale