Kradł kosmetyki i alkohol. 33-latek złapany przez policję

Suwalscy policjanci zatrzymali 33- latka podejrzanego o kradzież 11 sztuk różnego rodzaju perfum oraz 7 butelek alkoholu o łącznej wartości blisko 2400 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których częściowo się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do kradzieży dochodziło na przestrzeni marca i maja. Właśnie wtedy 33-latek upatrzył sobie dwa sklepy w Suwałkach. W ciągu kilku dni marca z półek sklepowych zabrał łącznie 7 butelek markowych alkoholi. W maju zmienił asortyment i sklepy. W ciągu dwóch dni dokonał kradzieży 11 sztuk różnego rodzaju perfum. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę bliską 2400 złotych.

Ostatnia kradzież miała miejsce w minioną środę. Złodziejowi nie przeszkadzało nawet to, że nagrywają go sklepowe kamery. Dzięki nim funkcjonariusze szybko rozpoznali sprawcę i już na drugi dzień 33- latek znalazł się w policyjnym areszcie. W sobotę mężczyzna usłyszał zarzuty, do których częściowo się przyznał. Teraz o dalszym losie suwalczanina zadecyduje sąd. 

Wiadomości


nowe-place-zabaw-przy-suwalskich-przedszkolach-wydano-pol-miliona-euro

Nowe place zabaw przy suwalskich przedszkolach. Wydano pół...

Zakończyła się inwestycja dzięki, której przy dziewięciu suwalskich przedszkolach powstały nowoczesne place zabaw. Wszystko za sprawą projektu unijnego za pół miliona euro.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale