Zagubiła się 5-latka. Pomogła jej pracownica policji

zagubiona 5-latka suwałki

5-latkę stojącą bez opieki przy przejściu dla pieszych zauważyła pracownica suwalskiej policji. Dzięki zainteresowaniu kobiety dziewczynka cała i zdrowia trafiła do rodziców.

Pracownica suwalskiej policji idąc wczoraj wieczorem jedną z suwalskich ulic, zauważyła w rejonie przejścia dla pieszych małą dziewczynkę, przy której nie było osoby dorosłej.

Kobieta nie przeszła obojętnie obok dziecka i zainteresowała się jego losem. W rozmowie z pięciolatką ustaliła, że dziewczynka zagubiła się i nie zna drogi do domu. Chcąc pomóc dziecku, kobieta rozpoczęła poszukiwania jego rodziców, a gdy to nie przyniosło rezultatu, udała się z dziewczynką do komendy.

Z rozmowy z pięciolatką wynikało, że może ona wskazać policjantom, gdzie mieszka. Funkcjonariusze taką próbę podjęli. W tym samym czasie do suwalskiej komendy przyszedł zatroskany ojciec dziewczynki. Okazało się, że dziecko oddaliło się z placu zabaw, tuż obok bloku, w którym mieszka.

Dzięki wzorowej postawie pracownicy suwalskiej komendy pięciolatka cała i zdrowa wróciła do rodziców.

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale