Zagubiła się 5-latka. Pomogła jej pracownica policji

zagubiona 5-latka suwałki

5-latkę stojącą bez opieki przy przejściu dla pieszych zauważyła pracownica suwalskiej policji. Dzięki zainteresowaniu kobiety dziewczynka cała i zdrowia trafiła do rodziców.

Pracownica suwalskiej policji idąc wczoraj wieczorem jedną z suwalskich ulic, zauważyła w rejonie przejścia dla pieszych małą dziewczynkę, przy której nie było osoby dorosłej.

Kobieta nie przeszła obojętnie obok dziecka i zainteresowała się jego losem. W rozmowie z pięciolatką ustaliła, że dziewczynka zagubiła się i nie zna drogi do domu. Chcąc pomóc dziecku, kobieta rozpoczęła poszukiwania jego rodziców, a gdy to nie przyniosło rezultatu, udała się z dziewczynką do komendy.

Z rozmowy z pięciolatką wynikało, że może ona wskazać policjantom, gdzie mieszka. Funkcjonariusze taką próbę podjęli. W tym samym czasie do suwalskiej komendy przyszedł zatroskany ojciec dziewczynki. Okazało się, że dziecko oddaliło się z placu zabaw, tuż obok bloku, w którym mieszka.

Dzięki wzorowej postawie pracownicy suwalskiej komendy pięciolatka cała i zdrowa wróciła do rodziców.

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale