Próbował uciec przed policją. 17-latek złapany z marihuaną

Suwalscy policjanci zatrzymali 17- latka z Suwałk. Młody mężczyzna posiadał przy sobie 6 zawiniątek z zawartością marihuany. Teraz dalszym losem nastolatka zajmie się sąd.

W miniony czwartek około godziny 20:00 w Parku Konstytucji 3-go Maja w Suwałkach uwagę policjantów z patrolu rowerowego zwróciło dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli nerwowo się zachowywać. Gdy policjanci chcieli sprawdzić czym jest to spowodowane mężczyźni wstali z ławki i zaczęli uciekać w kierunku ul. Emilii Plater. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi w pościg. Już po chwili funkcjonariusze zatrzymali 17- latka.

Podczas kontroli młodzieńca ujawnili przy nim i zabezpieczyli 6 zawiniątek foliowych z zawartością marihuany. Ponadto w mieszkaniu, gdzie przebywa młody człowiek mundurowi ujawnili i zabezpieczyli jeszcze 11 gramów marihuany.

W piątek 17- latek usłyszał zarzuty do których się przyznał. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiadać będzie przed sądem.  

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale