Próbował uciec przed policją. 17-latek złapany z marihuaną

Suwalscy policjanci zatrzymali 17- latka z Suwałk. Młody mężczyzna posiadał przy sobie 6 zawiniątek z zawartością marihuany. Teraz dalszym losem nastolatka zajmie się sąd.

W miniony czwartek około godziny 20:00 w Parku Konstytucji 3-go Maja w Suwałkach uwagę policjantów z patrolu rowerowego zwróciło dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli nerwowo się zachowywać. Gdy policjanci chcieli sprawdzić czym jest to spowodowane mężczyźni wstali z ławki i zaczęli uciekać w kierunku ul. Emilii Plater. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi w pościg. Już po chwili funkcjonariusze zatrzymali 17- latka.

Podczas kontroli młodzieńca ujawnili przy nim i zabezpieczyli 6 zawiniątek foliowych z zawartością marihuany. Ponadto w mieszkaniu, gdzie przebywa młody człowiek mundurowi ujawnili i zabezpieczyli jeszcze 11 gramów marihuany.

W piątek 17- latek usłyszał zarzuty do których się przyznał. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiadać będzie przed sądem.  

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale