Uratowali uczniów z płonącego gimbusa

pożar gimbusu suwałki

Pożar jednego z gimbusów podczas patrolowania miasta zauważyli suwalscy policjanci. Ogień i duże zadymienie stwarzały zagrożenie dla znajdujących się w nim dzieci. Funkcjonariusze szybko wyprowadzili uczniów z autobusu i ugasili ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Suwalscy policjanci zauważyli pożar patrolując dziś po godzinie 7:00 okolice dworca autobusowego. Z zaparkowanego gimbusa wydobywały się płomienie oraz kłęby dymu. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania ratowniczo-gaśnicze.

Policjantka poprosiła kierowcę o natychmiastowe wyłączenie silnika oraz odłączenie akumulatora, a następnie wyprowadziła uczniów w bezpieczne miejsce. W tym samym czasie drugi z mundurowych pobiegł do radiowozu po gaśnicę i sprawnie ugasił wydobywające się spod maski płomienie.

Na miejsce zdarzenia stawiła się również załoga straży pożarnej. Wezwał ją dyżurny policji, który w trakcie interwencji był w stałym kontakcie z patrolem.

Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy nikomu nic się nie stało. 

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale