Uratowali uczniów z płonącego gimbusa

pożar gimbusu suwałki

Pożar jednego z gimbusów podczas patrolowania miasta zauważyli suwalscy policjanci. Ogień i duże zadymienie stwarzały zagrożenie dla znajdujących się w nim dzieci. Funkcjonariusze szybko wyprowadzili uczniów z autobusu i ugasili ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Suwalscy policjanci zauważyli pożar patrolując dziś po godzinie 7:00 okolice dworca autobusowego. Z zaparkowanego gimbusa wydobywały się płomienie oraz kłęby dymu. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania ratowniczo-gaśnicze.

Policjantka poprosiła kierowcę o natychmiastowe wyłączenie silnika oraz odłączenie akumulatora, a następnie wyprowadziła uczniów w bezpieczne miejsce. W tym samym czasie drugi z mundurowych pobiegł do radiowozu po gaśnicę i sprawnie ugasił wydobywające się spod maski płomienie.

Na miejsce zdarzenia stawiła się również załoga straży pożarnej. Wezwał ją dyżurny policji, który w trakcie interwencji był w stałym kontakcie z patrolem.

Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy nikomu nic się nie stało. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale