Przejechał przez środek ronda i wpadł do rowu. 56-latek miał ponad 2 promile

rondo raczki w rowie tir

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem w Raczkach. Kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez środek ronda i zjechał do rowu. Okazało się, że 56-latek był pijany. Teraz dalszym jego losem zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 23:30 w Raczkach na rondzie łączącym drogę krajową nr 8 z drogą wojewódzką 655. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 56-letni kierowca ciężarówki zjeżdżając z krajowej „ósemki” nie dostosował prędkości, zjechał na pas zieleni znajdujący się na środku ronda, a następnie do przydrożnego rowu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący tirem obywatel Estonii był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz suwalscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, a dalszym losem 56-latka zajmie się sąd.

foto: OSP Raczki, KMP Suwałki

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale