28 policjantów przez całą noc poszukiwało zaginionych nastolatek

poszukiwania nastolatek suwałki

Poszukiwania 13 i 14-latki prowadzili dzisiejszej nocy suwalscy policjanci. Nastolatki po zajęciach szkolnych nie wróciły do domu. W działaniach uczestniczyło 28 policjantów w tym przewodnik z psem służbowym. Dziewczynki odnalazły się rano na jednym z przystanków autobusowych.

Wczoraj przed godziną 23:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 13 i 14-latki z Suwałk. Według relacji rodziny dziewczynki nie powróciły do domu po zajęciach szkolnych i nie nawiązały kontaktu z rodziną i znajomymi.

Natychmiast po zgłoszeniu funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Komunikaty z rysopisem zaginionych nastolatek otrzymały wszystkie patrole będące na służbie oraz funkcjonariusze, którzy stawili się do jednostki, aby wspomóc akcję.

Sprawdzano adresy i miejsca, gdzie dziewczynki mogłyby przebywać. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło 28 policjantów, w tym przewodnik z psem służbowym.

Dzisiaj około godziny 8:00 nocne poszukiwania zakończyły się sukcesem. Policjanci odnaleźli nastolatki na jednym z przystanków autobusowych w Suwałkach. Na szczęście okazało się, że odnalezionym dziewczynkom nic się nie stało. Mundurowi przekazali je pod opiekę rodziny.  

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale