Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do szpitala

Potrącenie rowerzystki  suwałki

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 18.00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy ulicy Waryńskiego na skrzyżowaniu z ulicą Konopnickiej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

Ich wstępne ustalenia wskazują, że kierujący vw touran, jadąc ulicą Waryńskiego w kierunku ulicy Utrata na skrzyżowaniu z ulicą Konopnickiej na oznakowanym przejściu dla pieszych, zderzył się z rowerzystką. 10-latka wjechała z chodnika na przejście z lewej strony kierowcy. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem mieszkanka Suwałk trafiła do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że 46-letni kierujący pojazdem był trzeźwy. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalają suwalscy policjanci. 

118 111228 m

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale