Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do szpitala

Potrącenie rowerzystki  suwałki

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 18.00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy ulicy Waryńskiego na skrzyżowaniu z ulicą Konopnickiej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

Ich wstępne ustalenia wskazują, że kierujący vw touran, jadąc ulicą Waryńskiego w kierunku ulicy Utrata na skrzyżowaniu z ulicą Konopnickiej na oznakowanym przejściu dla pieszych, zderzył się z rowerzystką. 10-latka wjechała z chodnika na przejście z lewej strony kierowcy. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem mieszkanka Suwałk trafiła do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że 46-letni kierujący pojazdem był trzeźwy. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalają suwalscy policjanci. 

118 111228 m

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale