Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców. 29 i 49-latek mieli ponad 2 promile

pijany kierowca suwałki

W niedzielę wczesnym rankiem policjanci suwalskiej drogówki prowadzili działania „Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad 140 kierowców. Okazało się, że dwie osoby znajdowały się pod wpływem alkoholu.

Suwalscy policjanci cyklicznie sprawdzają trzeźwość kierowców poruszających się po drogach powiatu. Tym razem akcja „Trzeźwy poranek” została przeprowadzona w niedzielny poranek. Podczas działań mundurowi przebadali ponad 140 kierujących, spośród których dwóch znajdowało się pod wpływem alkoholu.

Około godziny 6:00 podczas kontroli volkswagena na ulicy Sejneńskiej mundurowi ujawnili, że siedzący za kierownicą 49-latek jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Również około godziny 6:00 policjanci skontrolowali na ulicy Armii Krajowej volkswagena. W przypadku 29-latka urządzenie także pokazało ponad 2 promile.

Teraz nieodpowiedzialnymi kierującymi zajmie się sąd. Suwalscy policjanci zapowiadają, że podobne działania będą kontynuowane w przyszłości. 

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale