Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców. 29 i 49-latek mieli ponad 2 promile

pijany kierowca suwałki

W niedzielę wczesnym rankiem policjanci suwalskiej drogówki prowadzili działania „Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad 140 kierowców. Okazało się, że dwie osoby znajdowały się pod wpływem alkoholu.

Suwalscy policjanci cyklicznie sprawdzają trzeźwość kierowców poruszających się po drogach powiatu. Tym razem akcja „Trzeźwy poranek” została przeprowadzona w niedzielny poranek. Podczas działań mundurowi przebadali ponad 140 kierujących, spośród których dwóch znajdowało się pod wpływem alkoholu.

Około godziny 6:00 podczas kontroli volkswagena na ulicy Sejneńskiej mundurowi ujawnili, że siedzący za kierownicą 49-latek jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Również około godziny 6:00 policjanci skontrolowali na ulicy Armii Krajowej volkswagena. W przypadku 29-latka urządzenie także pokazało ponad 2 promile.

Teraz nieodpowiedzialnymi kierującymi zajmie się sąd. Suwalscy policjanci zapowiadają, że podobne działania będą kontynuowane w przyszłości. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale