Pobicie na Daszyńskiego. Trzech sprawców pobiło i skopało 24-latka

pobicie daszyńskiego suwałki

Trzech mężczyzn pobiło 24-latka w mieszkaniu przy ulicy Daszyńskiego. Sprawcy bili poszkodowanego pięściami i kopali po całym ciele. Już chwilę po zdarzeniu zostali zatrzymani przez suwalskich policjantów. Przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze.

Zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na osiedlu Północ dyżurny suwalskiej policji otrzymał w czwartek chwilę po północy. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 24-latek został pobity w mieszkaniu na ulicy Daszyńskiego. Trzech znanych poszkodowanemu mężczyzn wtargnęło do mieszkania, gdzie przebywał i bili go pięściami, kopali po całym ciele, a następnie wypchnęli na klatkę schodową. Poszkodowany wybiegł z bloku i poprosił przechodniów o wezwanie policji.

Policjanci po sprawdzeniu, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej, zaczęli poszukiwać sprawców. Mundurowi pod wskazanym adresem nie zastali już napastników. Jednak intensywne poszukiwania doprowadziły do trzech mieszkańców powiatu augustowskiego w wieku 24, 25 i 31 lat.

W miniony piątek mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddała się karze. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. 

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale