Pobicie na Daszyńskiego. Trzech sprawców pobiło i skopało 24-latka

pobicie daszyńskiego suwałki

Trzech mężczyzn pobiło 24-latka w mieszkaniu przy ulicy Daszyńskiego. Sprawcy bili poszkodowanego pięściami i kopali po całym ciele. Już chwilę po zdarzeniu zostali zatrzymani przez suwalskich policjantów. Przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze.

Zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na osiedlu Północ dyżurny suwalskiej policji otrzymał w czwartek chwilę po północy. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 24-latek został pobity w mieszkaniu na ulicy Daszyńskiego. Trzech znanych poszkodowanemu mężczyzn wtargnęło do mieszkania, gdzie przebywał i bili go pięściami, kopali po całym ciele, a następnie wypchnęli na klatkę schodową. Poszkodowany wybiegł z bloku i poprosił przechodniów o wezwanie policji.

Policjanci po sprawdzeniu, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej, zaczęli poszukiwać sprawców. Mundurowi pod wskazanym adresem nie zastali już napastników. Jednak intensywne poszukiwania doprowadziły do trzech mieszkańców powiatu augustowskiego w wieku 24, 25 i 31 lat.

W miniony piątek mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddała się karze. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale