Prawdziwy trzeźwy poranek

trzeźwy poranek suwałki

Pozytywnie zakończyła się wczorajsza akcja "Trzeźwy poranek" przeprowadzona przez suwalską policję. Wszyscy z ponad 300 przebadanych alkomatem kierowców byli trzeźwi.

Wczoraj rano policjanci z suwalskiej drogówki przeprowadzali kontrole w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na głównych ulicach Suwałk. Patrole policyjne można było spotkać na takich ulicy Sejneńskiej, Pułaskiego i Wojska Polskiego. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 300 kierowców. Tym razem wszyscy sprawdzeni kierujący byli trzeźwi.

- Przypominamy, że celem akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Suwalscy policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych przeprowadzają w Suwałkach zmasowane kontrole trzeźwości kierowców - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji. 

 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale