Pobicie na 1-go Maja. Pijani mężczyźni pobili i skopali 22-latka

pobicie 1-go maja suwałki

Dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 22-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Sprawcy bili pokrzywdzonego pięściami i kopali po całym ciele. Usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony wtorek około godziny 2:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy 1-go Maja. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 22-latek wracając do domu został pobity przez pijanych młodych mężczyzn. Sprawcy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później w jednym z sąsiednich bloków, zatrzymali jednego z podejrzewanych o ten atak. Okazało się, że jest to 22-letni suwalczanin. Trafił on do policyjnego aresztu - poinformowałą asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

- Drugiego 19-letniego sprawcę policjanci zaskoczyli w domu. Mężczyźni zostali przesłuchani i wczoraj usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd - dodała Eliza Sawko.

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale