Pobicie na 1-go Maja. Pijani mężczyźni pobili i skopali 22-latka

pobicie 1-go maja suwałki

Dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 22-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Sprawcy bili pokrzywdzonego pięściami i kopali po całym ciele. Usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony wtorek około godziny 2:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy 1-go Maja. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 22-latek wracając do domu został pobity przez pijanych młodych mężczyzn. Sprawcy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później w jednym z sąsiednich bloków, zatrzymali jednego z podejrzewanych o ten atak. Okazało się, że jest to 22-letni suwalczanin. Trafił on do policyjnego aresztu - poinformowałą asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

- Drugiego 19-letniego sprawcę policjanci zaskoczyli w domu. Mężczyźni zostali przesłuchani i wczoraj usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd - dodała Eliza Sawko.

Wiadomości


koncert-zespolu-lemon-suwalki-zarzecze-powitanie-lata

Koncert zespołu LemON na powitanie lata

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze odbędzie się koncert zespołu LemON.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale