Dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 22-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Sprawcy bili pokrzywdzonego pięściami i kopali po całym ciele. Usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony wtorek około godziny 2:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy 1-go Maja. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 22-latek wracając do domu został pobity przez pijanych młodych mężczyzn. Sprawcy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później w jednym z sąsiednich bloków, zatrzymali jednego z podejrzewanych o ten atak. Okazało się, że jest to 22-letni suwalczanin. Trafił on do policyjnego aresztu - poinformowałą asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

- Drugiego 19-letniego sprawcę policjanci zaskoczyli w domu. Mężczyźni zostali przesłuchani i wczoraj usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd - dodała Eliza Sawko.