Policja zatrzymała 49-latkę. Jechała mając ponad 2,8 promila

pijana bakałarzewo

Nietrzeźwą kierującą zatrzymali w gminie Bakałarzewo suwalscy policjanci. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety ponad 2,8 promila alkoholu. Teraz 49-latka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałek po godzinie 12 policjanci z suwalskiej drogówki udali się do jednej z miejscowości w gminie Bakałarzewo, gdzie według zgłoszenia pojazdem suzuki może poruszać się nietrzeźwy kierujący. Mundurowi ruszyli na poszukiwania pojazdu. Już po chwili funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej podane przez dyżurnego auto, za kierownicą którego siedziała 49-letnia kobieta.

Od kierującej mundurowi wyczuli wyraźną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości mieszkanki gminy Bakałarzewo wykazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Teraz dalszym losem 49-latki zajmie się sąd. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Mundurowi apelują też do kierowców o rozsądek, odpowiedzialność i zachowanie zgodne z prawem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale