perspektywa (uslugi ksiegowe)

Sprawca kradzieży roweru zatrzymany. Miał prawie 3 promile alkoholu

ukradł rower był pijany suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł pozostawiony bez nadzoru rower. 48-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną środę policjanci zostali zaalarmowani przez kobietę o kradzieży jej roweru. Mundurowi szybko ustalili, że sprawca, wykorzystując chwilę nieuwagi zgłaszającej, odjechał pozostawionym bez zabezpieczenia jednośladem. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania roweru. Już chwilę później, mundurowi zauważyli mężczyznę, który poruszał się rowerem odpowiadającym opisowi podanemu przez zgłaszającą. Policjanci szybko zatrzymali rowerzystę i odzyskali utracony rower o wartości około 1500 złotych.

Ponadto, od 48- latka funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Rower wrócił już do właścicielki, a losem mężczyzny zajmie się teraz sąd. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale