Sprawca kradzieży roweru zatrzymany. Miał prawie 3 promile alkoholu

ukradł rower był pijany suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł pozostawiony bez nadzoru rower. 48-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną środę policjanci zostali zaalarmowani przez kobietę o kradzieży jej roweru. Mundurowi szybko ustalili, że sprawca, wykorzystując chwilę nieuwagi zgłaszającej, odjechał pozostawionym bez zabezpieczenia jednośladem. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania roweru. Już chwilę później, mundurowi zauważyli mężczyznę, który poruszał się rowerem odpowiadającym opisowi podanemu przez zgłaszającą. Policjanci szybko zatrzymali rowerzystę i odzyskali utracony rower o wartości około 1500 złotych.

Ponadto, od 48- latka funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Rower wrócił już do właścicielki, a losem mężczyzny zajmie się teraz sąd. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale