21-latek uprawiał konopie i posiadał narkotyki

Suwalscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę środków odurzających. W pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli środki odurzające oraz krzaki konopi.

Policjanci pozyskali informację, że na jednej z posesji w Suwałkach mężczyzna może posiadać narkotyki oraz uprawiać konopie. W miniony piątek, w pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 13 gram marihuany, 21 gram amfetaminy i 30 gram nieustalonej substancji. Na terenie posesji policjanci ujawnili również plantację konopi.

Właścicielem 19 krzaków konopi oraz substancji odurzających okazał się 21-letni suwalczanin. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Wczoraj 21-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale