perspektywa (uslugi ksiegowe)

21-latek uprawiał konopie i posiadał narkotyki

Suwalscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę środków odurzających. W pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli środki odurzające oraz krzaki konopi.

Policjanci pozyskali informację, że na jednej z posesji w Suwałkach mężczyzna może posiadać narkotyki oraz uprawiać konopie. W miniony piątek, w pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 13 gram marihuany, 21 gram amfetaminy i 30 gram nieustalonej substancji. Na terenie posesji policjanci ujawnili również plantację konopi.

Właścicielem 19 krzaków konopi oraz substancji odurzających okazał się 21-letni suwalczanin. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Wczoraj 21-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale