Pijany kierowca uderzył autem w drzewo

Kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo, po tym jak sięgał do podłokietnika po telefon komórkowy. 29-latek był również nietrzeźwy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Wczoraj, przed północą dyżurny suwalskiej policji uzyskał informacje, że na drodze prowadzącej z miejscowości Skazdub Stary do Bakałarzewa doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci z ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo po tym, jak sięgał do podłokietnika po telefon komórkowy. Jak się okazało 29-latek był również nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnego kierowcę zabrało do szpitala pogotowie, a jego dalszym losem zajmie się sąd. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale