Pijany kierowca uderzył autem w drzewo

Kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo, po tym jak sięgał do podłokietnika po telefon komórkowy. 29-latek był również nietrzeźwy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Wczoraj, przed północą dyżurny suwalskiej policji uzyskał informacje, że na drodze prowadzącej z miejscowości Skazdub Stary do Bakałarzewa doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci z ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo po tym, jak sięgał do podłokietnika po telefon komórkowy. Jak się okazało 29-latek był również nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnego kierowcę zabrało do szpitala pogotowie, a jego dalszym losem zajmie się sąd. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale