24-latek pobity i dźgnięty nożem w centrum Suwałk

pobicie suwałki

Cztery osoby podejrzane o pobicie 24-latka w centrum miasta zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyźni bili pokrzywdzonego pięściami po ciele, a jeden ze sprawców zadał mu kilka ciosów nożem. Zatrzymani suwalczanie usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy z piątku na sobotę. Dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że w centrum miasta słychać krzyki i widać biegających mężczyzn. We wskazane miejsce natychmiast skierował patrol policyjny.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce interwencji zastali 24-latka, który został pobity przez kilku młodych mężczyzn. Dodatkowo jeden z napastników zadał mu kilka ciosów nożem. Policjanci natychmiast udzielili 24-latkowi pierwszej pomocy i wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia.

- Z dalszej relacji pokrzywdzonego wynikało, że zwrócił on mężczyznom uwagę na ich niekulturalne zachowanie w kolejce do sklepu. Wzburzeni tym faktem postanowili wyładować na nim swoją agresję. Ustalenia funkcjonariuszy będących na miejscu zdarzenia szybko dotarły do wszystkich patroli pełniących służbę w mieście. Już po chwili, mundurowi zatrzymali 19-letniego mieszkańca Suwałk podejrzanego o pobicie 24-latka - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali pozostałą trójkę podejrzanych. W sobotę wszyscy usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. 

 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale