24-latek pobity i dźgnięty nożem w centrum Suwałk

pobicie suwałki

Cztery osoby podejrzane o pobicie 24-latka w centrum miasta zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyźni bili pokrzywdzonego pięściami po ciele, a jeden ze sprawców zadał mu kilka ciosów nożem. Zatrzymani suwalczanie usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy z piątku na sobotę. Dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że w centrum miasta słychać krzyki i widać biegających mężczyzn. We wskazane miejsce natychmiast skierował patrol policyjny.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce interwencji zastali 24-latka, który został pobity przez kilku młodych mężczyzn. Dodatkowo jeden z napastników zadał mu kilka ciosów nożem. Policjanci natychmiast udzielili 24-latkowi pierwszej pomocy i wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia.

- Z dalszej relacji pokrzywdzonego wynikało, że zwrócił on mężczyznom uwagę na ich niekulturalne zachowanie w kolejce do sklepu. Wzburzeni tym faktem postanowili wyładować na nim swoją agresję. Ustalenia funkcjonariuszy będących na miejscu zdarzenia szybko dotarły do wszystkich patroli pełniących służbę w mieście. Już po chwili, mundurowi zatrzymali 19-letniego mieszkańca Suwałk podejrzanego o pobicie 24-latka - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali pozostałą trójkę podejrzanych. W sobotę wszyscy usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale