Odnalazła się zaginiona 14-latka

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono zaginioną Darię Adamajtys. W poszukiwania 14-latki zaangażowani byli policjanci z Suwałk, Kielc i Krakowa. Jak się okazało, nastolatka przebywała w jednej z miejscowości na terenie powiatu kieleckiego.

- W wyniku intensywnej pracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie dzisiaj około godziny 6:00 w jednej z miejscowości na terenie powiatu kieleckiego odnaleziono 14- letnią Darię Paulę Adamajtys - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Przypomnijmy, że nastolatka wyszła z domu 4 lipca około godziny 11:00. Wieczorem zadzwoniła do ojca i powiedziała, że przebywa w rejonie Kielc. Kolejnego dnia suwalska policja wydała zawiadomienie o poszukiwaniu 14-latki. 

 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale