Odnalazła się zaginiona 14-latka

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono zaginioną Darię Adamajtys. W poszukiwania 14-latki zaangażowani byli policjanci z Suwałk, Kielc i Krakowa. Jak się okazało, nastolatka przebywała w jednej z miejscowości na terenie powiatu kieleckiego.

- W wyniku intensywnej pracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie dzisiaj około godziny 6:00 w jednej z miejscowości na terenie powiatu kieleckiego odnaleziono 14- letnią Darię Paulę Adamajtys - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Przypomnijmy, że nastolatka wyszła z domu 4 lipca około godziny 11:00. Wieczorem zadzwoniła do ojca i powiedziała, że przebywa w rejonie Kielc. Kolejnego dnia suwalska policja wydała zawiadomienie o poszukiwaniu 14-latki. 

 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale