Odnalazła się zaginiona 14-latka

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono zaginioną Darię Adamajtys. W poszukiwania 14-latki zaangażowani byli policjanci z Suwałk, Kielc i Krakowa. Jak się okazało, nastolatka przebywała w jednej z miejscowości na terenie powiatu kieleckiego.

- W wyniku intensywnej pracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie dzisiaj około godziny 6:00 w jednej z miejscowości na terenie powiatu kieleckiego odnaleziono 14- letnią Darię Paulę Adamajtys - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Przypomnijmy, że nastolatka wyszła z domu 4 lipca około godziny 11:00. Wieczorem zadzwoniła do ojca i powiedziała, że przebywa w rejonie Kielc. Kolejnego dnia suwalska policja wydała zawiadomienie o poszukiwaniu 14-latki. 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale