Suwalski dzielnicowy przerwał jazdę pijanego kierowcy. 42-latek miał ponad 2 promile

pijany suwałki

Suwalski dzielnicowy przerwał dalszą jazdę samochodem nietrzeźwego 42-latka. Mężczyzna wyjeżdżał z przystani jeziora Rospuda mając 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 15:20 suwalski dzielnicowy będąc w czasie wolnym od służby, interweniował wobec nietrzeźwego kierowcy. Funkcjonariusz, stojąc na pomoście plaży gminnej w miejscowości Wólka zauważył mężczyznę, który po opuszczeniu łodzi wiosłowej, chwiejnym krokiem udał się w kierunku zaparkowanego Volkswagena wraz z przyczepą lekką i rozpoczął manewr cofania w kierunku przystani.

Policjant natychmiast podbiegł do samochodu, zaciągnął w nim hamulec ręczny, a także wyjął kluczyki ze stacyjki. Jak się okazało, badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnemu 42-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale