Suwalski dzielnicowy przerwał jazdę pijanego kierowcy. 42-latek miał ponad 2 promile

pijany suwałki

Suwalski dzielnicowy przerwał dalszą jazdę samochodem nietrzeźwego 42-latka. Mężczyzna wyjeżdżał z przystani jeziora Rospuda mając 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 15:20 suwalski dzielnicowy będąc w czasie wolnym od służby, interweniował wobec nietrzeźwego kierowcy. Funkcjonariusz, stojąc na pomoście plaży gminnej w miejscowości Wólka zauważył mężczyznę, który po opuszczeniu łodzi wiosłowej, chwiejnym krokiem udał się w kierunku zaparkowanego Volkswagena wraz z przyczepą lekką i rozpoczął manewr cofania w kierunku przystani.

Policjant natychmiast podbiegł do samochodu, zaciągnął w nim hamulec ręczny, a także wyjął kluczyki ze stacyjki. Jak się okazało, badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnemu 42-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale