Suwalski dzielnicowy przerwał jazdę pijanego kierowcy. 42-latek miał ponad 2 promile

pijany suwałki

Suwalski dzielnicowy przerwał dalszą jazdę samochodem nietrzeźwego 42-latka. Mężczyzna wyjeżdżał z przystani jeziora Rospuda mając 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 15:20 suwalski dzielnicowy będąc w czasie wolnym od służby, interweniował wobec nietrzeźwego kierowcy. Funkcjonariusz, stojąc na pomoście plaży gminnej w miejscowości Wólka zauważył mężczyznę, który po opuszczeniu łodzi wiosłowej, chwiejnym krokiem udał się w kierunku zaparkowanego Volkswagena wraz z przyczepą lekką i rozpoczął manewr cofania w kierunku przystani.

Policjant natychmiast podbiegł do samochodu, zaciągnął w nim hamulec ręczny, a także wyjął kluczyki ze stacyjki. Jak się okazało, badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnemu 42-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale