Pobicie na Osiedlu Północ. 59-latek zaatakował kolegę tłuczkiem do mięsa

59-latka, który tłuczkiem do mięsa pobił o piętnaście lat młodszego kolegę zatrzymali suwalscy policjanci. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2 promile alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po godzinie 21:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu 44-latka w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Pod wskazany adres natychmiast skierował funkcjonariuszy patrolujących miasto. Dojeżdżając na miejsce mundurowi zauważyli leżącego przy bloku mężczyznę z obrażeniami głowy, obok którego stał zgłaszający. Policjanci natychmiast wezwali karetkę pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ trzech mężczyzn spożywało alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do awantury, podczas której gospodarz chwycił tłuczek do mięsa i uderzył nim w głowę 44-latka - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Suwalscy policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do ujęcia sprawcy. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 59-letniego podejrzanego, który trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj 59-latek usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale