Cofając uderzył w trzy pojazdy. 58-latek miał 2 promile

pijany 58-latek suwałki

Pijanego kierowcę renault zatrzymali suwalscy policjanci. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że 58-latek podczas cofania uderzył w trzy pojazdy.

We wtorek około godziny 23:00 w Suwałkach przy ulicy Młynarskiego mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego renault. Badanie stanu trzeźwości 58-latka wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący podczas manewru cofania uderzył w trzy pojazdy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz 58-latek odpowie przed sądem.  

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale