Cofając uderzył w trzy pojazdy. 58-latek miał 2 promile

pijany 58-latek suwałki

Pijanego kierowcę renault zatrzymali suwalscy policjanci. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że 58-latek podczas cofania uderzył w trzy pojazdy.

We wtorek około godziny 23:00 w Suwałkach przy ulicy Młynarskiego mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego renault. Badanie stanu trzeźwości 58-latka wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący podczas manewru cofania uderzył w trzy pojazdy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz 58-latek odpowie przed sądem.  

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale