perspektywa (uslugi ksiegowe)

Źle się poczuł i nie wiedział gdzie jest. Służby nocą szukały 34-latka

poszukiwania suwałki

Suwalscy policjanci wspólnie ze strażakami z Suwałk i Płociczna poszukiwali w lesie 34-letniego suwalczanina. Mężczyzna jadąc smochodem źle się poczuł i nie wiedział, gdzie się znajduje.

Wczoraj po godzinie 1:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał informację od kobiety, że jej znajomy jadąc samochodem źle się poczuł i potrzebuje pomocy. 34-latek nie był w stanie jechać dalej i nie wiedział, gdzie się znajduje.

Znajoma suwalczanina widziała go ostatni raz dzień wcześniej około godziny 23:00 w jednej z miejscowości w gminie Suwałki. Wysłani na miejsce policjanci wraz z pracownikami Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Płocicznie, po podzieleniu się obszarami rozpoczęli penetrację terenu.

Około godziny 3:00 patrol drogówki zauważył na jednej z leśnych dróg w gminie Suwałki opisany pojazd. Mężczyzna, który znajdował się w samochodzie był przytomny. Strażacy z Suwałk udzielili 34-latkowi pierwszej pomocy i do przyjazdu karetki pogotowia podawali mu tlen.

Poszkodowany został przekazany pod opiekę lekarza. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale