Źle się poczuł i nie wiedział gdzie jest. Służby nocą szukały 34-latka

poszukiwania suwałki

Suwalscy policjanci wspólnie ze strażakami z Suwałk i Płociczna poszukiwali w lesie 34-letniego suwalczanina. Mężczyzna jadąc smochodem źle się poczuł i nie wiedział, gdzie się znajduje.

Wczoraj po godzinie 1:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał informację od kobiety, że jej znajomy jadąc samochodem źle się poczuł i potrzebuje pomocy. 34-latek nie był w stanie jechać dalej i nie wiedział, gdzie się znajduje.

Znajoma suwalczanina widziała go ostatni raz dzień wcześniej około godziny 23:00 w jednej z miejscowości w gminie Suwałki. Wysłani na miejsce policjanci wraz z pracownikami Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Płocicznie, po podzieleniu się obszarami rozpoczęli penetrację terenu.

Około godziny 3:00 patrol drogówki zauważył na jednej z leśnych dróg w gminie Suwałki opisany pojazd. Mężczyzna, który znajdował się w samochodzie był przytomny. Strażacy z Suwałk udzielili 34-latkowi pierwszej pomocy i do przyjazdu karetki pogotowia podawali mu tlen.

Poszkodowany został przekazany pod opiekę lekarza. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale