Jechał Utratą 101 km/h. Policja zatrzymała 26-latkowi prawo jazdy

prędkość utrata suwałki

26-latka, który jechał ulicą Utrata 101 km/h zatrzymali suwalscy policjanci. Za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym funkcjonariusze odebrali kierowcy prawo jazdy i sporządzili wniosek o wszczęcie postępowania, które może skutkować utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.

Wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki dokonywali kontroli prędkości m.in. na ulicy Utrata w Suwałkach. Kilka minut po 17:00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się citroen jedzie z prędkością 101 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 51 km/h policjanci zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do odpowiedniego organu z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale