Jechał Utratą 101 km/h. Policja zatrzymała 26-latkowi prawo jazdy

prędkość utrata suwałki

26-latka, który jechał ulicą Utrata 101 km/h zatrzymali suwalscy policjanci. Za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym funkcjonariusze odebrali kierowcy prawo jazdy i sporządzili wniosek o wszczęcie postępowania, które może skutkować utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.

Wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki dokonywali kontroli prędkości m.in. na ulicy Utrata w Suwałkach. Kilka minut po 17:00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się citroen jedzie z prędkością 101 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 51 km/h policjanci zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do odpowiedniego organu z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale