Jechał Utratą 101 km/h. Policja zatrzymała 26-latkowi prawo jazdy

prędkość utrata suwałki

26-latka, który jechał ulicą Utrata 101 km/h zatrzymali suwalscy policjanci. Za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym funkcjonariusze odebrali kierowcy prawo jazdy i sporządzili wniosek o wszczęcie postępowania, które może skutkować utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.

Wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki dokonywali kontroli prędkości m.in. na ulicy Utrata w Suwałkach. Kilka minut po 17:00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się citroen jedzie z prędkością 101 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 51 km/h policjanci zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do odpowiedniego organu z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale