perspektywa (uslugi ksiegowe)

Rozlany olej na Waryńskiego. Interweniowała straż pożarna (zdjęcia)

rozlany olej waryńskiego suwałki

Suwalscy strażacy usuwali dziś rozlany olej napędowy, który wyciekł z samochodu ciężarowego na ulicy Waryńskiego. Tłusta plama ciągnęła się od skrzyżowania z Sejneńską aż do Utraty i stwarzała zagrożenie wpadnięcia w poślizg przez przejeżdżające ulicą pojazdy.

Dziś przed godziną 9:00 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o rozlanej substancji na ulicy Waryńskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że od skrzyżowania z Sejneńską aż do Utraty rozlany jest olej napędowy. Substancja wyciekła z samochodu ciężarowego, który przejeżdżał tą ulicą. Wjechanie na rozlane paliwo mogło grozić poślizgiem.

W celu neutralizacji oleju napędowego strażacy użyli środka odtłuszczającego oraz specjalistycznego proszku, który działa jako aktywna substancja wchłaniająca.

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale