Rozlany olej na Waryńskiego. Interweniowała straż pożarna (zdjęcia)

rozlany olej waryńskiego suwałki

Suwalscy strażacy usuwali dziś rozlany olej napędowy, który wyciekł z samochodu ciężarowego na ulicy Waryńskiego. Tłusta plama ciągnęła się od skrzyżowania z Sejneńską aż do Utraty i stwarzała zagrożenie wpadnięcia w poślizg przez przejeżdżające ulicą pojazdy.

Dziś przed godziną 9:00 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o rozlanej substancji na ulicy Waryńskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że od skrzyżowania z Sejneńską aż do Utraty rozlany jest olej napędowy. Substancja wyciekła z samochodu ciężarowego, który przejeżdżał tą ulicą. Wjechanie na rozlane paliwo mogło grozić poślizgiem.

W celu neutralizacji oleju napędowego strażacy użyli środka odtłuszczającego oraz specjalistycznego proszku, który działa jako aktywna substancja wchłaniająca.

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale