Rozlany olej na Waryńskiego. Interweniowała straż pożarna (zdjęcia)

rozlany olej waryńskiego suwałki

Suwalscy strażacy usuwali dziś rozlany olej napędowy, który wyciekł z samochodu ciężarowego na ulicy Waryńskiego. Tłusta plama ciągnęła się od skrzyżowania z Sejneńską aż do Utraty i stwarzała zagrożenie wpadnięcia w poślizg przez przejeżdżające ulicą pojazdy.

Dziś przed godziną 9:00 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o rozlanej substancji na ulicy Waryńskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że od skrzyżowania z Sejneńską aż do Utraty rozlany jest olej napędowy. Substancja wyciekła z samochodu ciężarowego, który przejeżdżał tą ulicą. Wjechanie na rozlane paliwo mogło grozić poślizgiem.

W celu neutralizacji oleju napędowego strażacy użyli środka odtłuszczającego oraz specjalistycznego proszku, który działa jako aktywna substancja wchłaniająca.

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

plama oleju warynskieg suwalki 1

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes



REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale