Zatrzymani z 53 gramami marihuany. Pies wywąchał słoik z suszem

marihuana suwałki

Ponad 53 gramy marihuany znaleźli suwalscy policjanci w samochodzie, którym jechało kilku mężczyzn z gminy Filipów. Dwie torebki suszu miał w kieszeni 18-latek, a w bagażniku pies służbowy wskazał słoik z kolejnymi 24 saszetkami.

W miniony wtorek policjanci patrolujący ulicę 1-go Maja w Raczkach zatrzymali do kontroli drogowej skodę. Pojazdem podróżowało kilku mężczyzn z gminy Filipów, którzy na widok mundurowych wykazywali wyraźne oznaki zdenerwowania. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić, co jest tego przyczyną.

- W kieszeni bluzy 18-letniego pasażera ujawnili dwie torebki foliowe z suszem roślinnym. Ponadto pies służbowy wskazał obecność narkotyków w bagażniku pojazdu. Policjanci ujawnili tam ukryty słoik z zawartością 24 torebek strunowych z zielonym suszem roślinnym. Okazało się, że zabezpieczony susz to marihuana, co potwierdził również tester narkotykowy - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 53 gramy tego narkotyku. W trakcie czynności z zatrzymanymi wyszło na jaw, że 23-latek dzień wcześniej sprzedał narkotyk młodszemu koledze. Wczoraj zatrzymanym przedstawiono zarzuty, do których przyznali się. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale