Nagi 33-latek okradł dwa sklepy (foto)

nagi ukradł suwałki

Młody mężczyzna wszedł do sklepu monopolowego, wziął z lodówki trzy piwa i nie płacąc wyszedł. Nie była to jednak typowa kradzież, gdyż sprawca był całkowicie nagi.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę (22 lipca) kilka minut po godzinie 15:00. Do jednego ze sklepów monopolowych przy ulicy Ogińskiego wszedł nagi mężczyzna, wziął z lodówki trzy piwa, po czym nie płacąc wyszedł. Następnie udał się do pobliskiego lokalu gastronomicznego, gdzie został zatrzymany przez policję.

To jednak nie jedyna kradzież dokonana przez nagiego mężczyznę. 33-latek w innym sklepie ukradł paczkę papierosów.

Przybyli na miejsce policjanci zabrali mężczyznę do Ośrodka Profilaktyki i Wsparcia dla Osób Nietrzeźwych, Uzależnionych i Bezdomnych w Suwałkach. Okazało się, że 33-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila. Mężczyzna odpowie za kradzież oraz wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym. 

nagi suwalki pulaskiego

nagi suwalki pulaskiego

foto: youtube.com

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale