Jarosław Zieliński miał wypadek

wypadek jarosław zieliński

Jarosław Zieliński miał wypadek. Samochód, którym jechał wiceminister, zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się z jadącym z naprzeciwka bmw, a następnie uderzył w słup energetyczny.

Do zdarzenia doszło dziś po północy na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Krzywa w gminie Suchowola. Mercedes prowadzony przez żonę wiceministra zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się bokiem z jadącym z naprzeciwka bmw, a następnie uderzył w przydrożny słup energetyczny. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi.

Jarosław Zieliński, który siedział na miejscu pasażera, z bólem klatki piersiowej trafił do szpitala w Sokółce, jednak obrażenia nie były poważne i wiceminister szybko do opuścił.

- Do zdarzenia z udziałem wiceministra Jarosława Zielińskiego doszło, kiedy przebywał na urlopie. Prywatnym samochodem kierowała żona wiceszefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wiceminister po badaniach wyszedł ze szpitala - poinformował rzecznik MSWiA.

Teraz szczegółowe okoliczności wypadku ustala prokuratura. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale