Policja wzięła pod lupę kierowców ciężarówek

kierowcy suwałki

94 skontrolowane samochody, 39 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych za stan techniczny pojazdów - to efekty działań "Truck & Bus" prowadzonych przez suwalską drogówkę.

We wtorek (25 lipca) suwalscy policjanci przeprowadzili na suwalskich drogach działania kontrolne pod nazwą ,,Truck & Bus”. Podczas akcji funkcjonariusze sprawdzali między innymi trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów oraz prędkość, z jaką poruszają się po drogach. Dodatkowo mundurowi kontrolowali, czy kierowcy ciężarówek nie przekraczają dozwolonego czasu pracy.

Podczas całodniowych działań skontrolowano ogółem 94 pojazdy, w tym 24 samochody ciężarowe. Policjanci w ramach dokonywanych pomiarów prędkości odnotowali 39 pojazdów, które przekroczyły dozwoloną prędkość. 14 z popełnionych wykroczeń dotyczyło samochodów ciężarowych.

Mundurowi za usterki w stanie technicznym skontrolowanych aut zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych. W trzech przypadkach skierowane zostaną wnioski o ukaranie do sądu. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale