Jechał przez Jeleniewo 101 km/h. Stracił prawo jazdy i dostał mandat

jeleniewo

Z prędkością 101 km/h jechał 51-latek przez Jeleniewo. Za przekroczenie dozwolonej prędkości mężczyzna stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

W niedzielę (30 lipca) w godzinach południowych funkcjonariusze z suwalskiej drogówki dokonywali kontroli prędkości na ulicy Suwalskiej w Jeleniewie. Ich powodem było zgłoszenie w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, że w tym miejscu kierowcy przekraczają dopuszczalną prędkość.

- Około godziny 17.00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością 101 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę audi do kontroli drogowej. 51-letni mieszkaniec gminy Augustów za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Z uwagi na fakt, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do odpowiedniego organu z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale