Najpierw po piwo, później po figurę. 33-latek trafił do więzienia

33-latek suwałki

Kradzież piwa nago i próba wyniesienia figury z kościoła podczas mszy świętej. Takie zaskakujące sytuacje miały miejsce w przeciągu ostatnich dwóch tygodni w naszym mieście. Co łączy oba zdarzenia?

Trzy dni temu informowaliśmy o mężczyźnie, który podczas mszy świętej chciał wynieść figurę z kościoła pw. Matki Bożej Miłosierdzia, a wcześniej w tej samej świątyni wybił szybę i zniszczył pomnik św. Jana Bosko. Jak udało nam się ustalić, był to 33-latek, który pod koniec lipca wszedł nagi do sklepu monopolowego przy ulicy Ogińskiego i ukradł trzy piwa. W obu sytuacjach 33-latek był pod wpływem alkoholu.

W najbliższym czasie mężczyzna jednak niczym więcej nas nie zaskoczy, gdyż decyzją Sądu Rejonowego w Suwałkach najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale