Kolizja na drodze w kierunku Jeleniewa. Kierowca mitsubishi wjechał w tył opla

kolizja reja biała woda

Brak należytej ostrożności doprowadził do kolizji drogowej na drodze w kierunku Jeleniewa. Kierujący mitsubishi najechał na tył jadącego przed nim opla. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

- Do zdarzenia doszło dziś (8 sierpnia) około godziny 10:00 na ulicy Reja na odcinku w kierunku Jeleniewa. Kierujący oplem vivaro zatrzymał się i zasygnalizował chęć skrętu w drogę w kierunku Białej Wody. W tym momencie w tył pojazdu wjechał jadący za nim kierowca mitsubishi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko.

Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie został poszkodowany. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Prowadzący mitsubishi za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym, a z powodu uszkodzeń samochodu został zatrzymany dowód rejestracyjny pojazdu.

Suwalscy policjanci ponownie apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Piękna, słoneczna pogoda, jak pokazują statystyki, wpływa na większą ilość zdarzeń drogowych. Kierowcy przy sprzyjających warunkach pogodowych odczuwają większy komfort jazdy i pozwalają sobie rozwijać większe prędkości, które w efekcie podnoszą liczbę wypadków. 

kolizja biala woda suwalki 1

kolizja biala woda suwalki 1

kolizja biala woda suwalki 1

 

kolizja biala woda suwalki 1

kolizja biala woda suwalki 1

kolizja biala woda suwalki 1

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale