Wybił 32-latkowi dwa zęby i odjechał

policja suwałki

Mężczyznę, który wybił dwa zęby 32-latkowi, zatrzymali suwalscy policjanci. 40-latek przyjechał do pokrzywdzonego, uderzył w twarz i odjechał. Wczoraj suwalczanin usłyszał zarzut. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

We wtorek (8 sierpnia) po godzinie 14:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na jednej z posesji Osiedla Powstańców Wielkopolskich w Suwałkach. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, a informację o zdarzeniu usłyszały wszystkie patrole w mieście.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że do 32-latka zadzwonił znajomy prosząc, aby ten wyszedł na swoją posesję, bo chce z nim porozmawiać. Kiedy pokrzywdzony o umówionej godzinie wyszedł z domu, jego znajomy już czekał pod furtką. Wówczas 32-latek wpuścił gościa na swoją posesję, a ten uderzył go z pięści w twarz, po czym odjechał. W wyniku zaistniałego zdarzenia 32-latek przewrócił się, a na domiar wszystkiego stracił dwa zęby - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Jeszcze tego samego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 40-latka. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale