Motorowerzysta zapewniał, że jest trzeźwy. Miał 2,5 promila

motorowerzysta suwalki

Dwóch nietrzeźwych motorowerzystów zatrzymali policjanci. Pierwszy skontrolowany przy ulicy Noniewicza miał 0,7 promila. Drugi zatrzymany przez funkcjonariuszy z Filipowa, mimo iż zapewniał, że jest trzeźwy, miał prawie 2,5 promila.

W środę tuż przed godziną 15:00 przy ulicy Nowomiejskiej w Suwałkach mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem jonway. Badanie stanu trzeźwości 46-latka wykazało ponad 0,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Tego samego dnia kilka minut po godzinie 18:00 policjanci z Posterunku Policji w Filipowie zauważyli jadącego motorowerem mieszkańca gminy Filipów. Zatrzymany 37-latek zapewniał mundurowych, że jest trzeźwy. Badanie alkomatem wykazało jednak niemal 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale