Motorowerzysta zapewniał, że jest trzeźwy. Miał 2,5 promila

motorowerzysta suwalki

Dwóch nietrzeźwych motorowerzystów zatrzymali policjanci. Pierwszy skontrolowany przy ulicy Noniewicza miał 0,7 promila. Drugi zatrzymany przez funkcjonariuszy z Filipowa, mimo iż zapewniał, że jest trzeźwy, miał prawie 2,5 promila.

W środę tuż przed godziną 15:00 przy ulicy Nowomiejskiej w Suwałkach mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem jonway. Badanie stanu trzeźwości 46-latka wykazało ponad 0,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Tego samego dnia kilka minut po godzinie 18:00 policjanci z Posterunku Policji w Filipowie zauważyli jadącego motorowerem mieszkańca gminy Filipów. Zatrzymany 37-latek zapewniał mundurowych, że jest trzeźwy. Badanie alkomatem wykazało jednak niemal 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


w-niedziele-dzien-bez-samochodu-do-wygrania-beda-3-rowery

W niedzielę "Dzień Bez Samochodu". Do wygrania...

Już w najbliższą niedzielę (24 września) odbędą się obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. W Suwałkach na uczestników zorganizowanego przejazdu rowerowego i minifestynu czekają liczne atrakcje, a także cenne nagrody. Warto więc w tym dniu pozostawić...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale