15-latek demolował klatki schodowe na osiedlu Północ. Miał 1,5 promila

15-latek suwałki

15-latka, który niszczył drzwi do klatek schodowych na osiedlu Północ, zatrzymali suwalscy policjanci. Okazało się, że nieletni był pod wpływem alkoholu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W środę (9 sierpnia) około godziny 23:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał informację o młodym mężczyźnie, który niszczy drzwi do klatek schodowych w jednym z bloków przy ulicy Chopina. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zatrzymali agresywnego sprawcę. Okazał się nim 15-letni suwalczanin.

Zachowanie nastolatka wskazywało na spożywanie alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,5 promila. Nieletni został przekazany pod opiekę rodziców.

Kolejnego dnia 15-latek został przesłuchany i przyznał się do winy. Teraz o dalszym losie nastolatka zadecyduje Sąd Rejonowy w Suwałkach. Sprawa będzie prowadzona również pod kątem rozpijania małoletniego.

Straty w wyniku uszkodzenia dwóch drzwi spółdzielnia oszacowała na ponad 500 złotych.  

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale