15-latek demolował klatki schodowe na osiedlu Północ. Miał 1,5 promila

15-latek suwałki

15-latka, który niszczył drzwi do klatek schodowych na osiedlu Północ, zatrzymali suwalscy policjanci. Okazało się, że nieletni był pod wpływem alkoholu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W środę (9 sierpnia) około godziny 23:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał informację o młodym mężczyźnie, który niszczy drzwi do klatek schodowych w jednym z bloków przy ulicy Chopina. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zatrzymali agresywnego sprawcę. Okazał się nim 15-letni suwalczanin.

Zachowanie nastolatka wskazywało na spożywanie alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,5 promila. Nieletni został przekazany pod opiekę rodziców.

Kolejnego dnia 15-latek został przesłuchany i przyznał się do winy. Teraz o dalszym losie nastolatka zadecyduje Sąd Rejonowy w Suwałkach. Sprawa będzie prowadzona również pod kątem rozpijania małoletniego.

Straty w wyniku uszkodzenia dwóch drzwi spółdzielnia oszacowała na ponad 500 złotych.  

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale