perspektywa (uslugi ksiegowe)

Święto Wojska Polskiego. Zaplanowano wiele atrakcji (program)

święto wojska polskiego suwałki

Pokaz sprzętu i wyposażenia służb mundurowych, defilada pododdziałów, pokaz musztry paradnej i sprawności żołnierskiej, degustacja wojskowej grochówki oraz gry i zabawy dla dzieci. Tak będą wyglądały jutrzejsze Regionalne Obchody Święta Wojska Polskiego w Suwałkach.

Świętowanie rozpocznie się o godzinie 10:30 uroczystą Mszą Świętą w konkatedrze pw. Św. Aleksandra. Po jej zakończeniu na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego zaplanowano apel, podczas którego zostaną wręczone odznaczenia resortowe, mianowania na wyższe stopnie wojskowe oraz odbędą się okolicznościowe przemówienia, Apel Pamięci, Salwa Honorowa i defilada pododdziałów i sprzętu wojskowego.

Od godziny 11:00 do 15:00 w Parku Konstytucji 3 Maja odbędzie się Piknik Militarny. Będzie można zobaczyć pokaz sprzętu i wyposażenia wojskowego oraz służb mundurowych. Zaplanowano również gry i zabawy dla dzieci oraz degustację wojskowej grochówki.

Po godzinie 13:30 odbędzie się pokaz musztry paradnej w wykonaniu kompanii honorowej 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej, a następnie pokaz sprawności żołnierskiej. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale