19-latek zatrzymany z 14 krzakami konopi

marihuana suwałki

Nielegalną uprawę konopi zlikwidowali suwalscy policjanci. Zatrzymany 19-latek usłyszał już zarzut. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w wyniku intensywnej i żmudnej pracy ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Przerośl mężczyzna może posiadać narkotyki oraz uprawiać konopie - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W minioną niedzielę, w pomieszczeniach użytkowanych przez 19-latka mundurowi ujawnili i zabezpieczyli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz 14 krzaków konopi.

Badanie testerem narkotykowym wstępnie wykazało, że zabezpieczony susz, to marihuana. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale