Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

kolizja bakałarzewska suwałki

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

- Do zdarzenia doszło w sobotę kilka minut po 10:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni rowerzysta poruszał się ścieżką dla rowerów przy ulicy Bakałarzewskiej w kierunku ulicy Mickiewicza, a po dojechaniu do ronda z ulicą Łanową i Filipowską, zjechał na jezdnię i kontynuował jazdę - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewska, Zarzecze i Staszica kierujący oplem wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu rowerzyście, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Rowerzysta został przebadany przez załogę karetki pogotowia. Nie odniósł obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. 

wypadek bakalarzewska

foto: Bartek Czerechowicz

Wiadomości


nowe-place-zabaw-przy-suwalskich-przedszkolach-wydano-pol-miliona-euro

Nowe place zabaw przy suwalskich przedszkolach. Wydano pół...

Zakończyła się inwestycja dzięki, której przy dziewięciu suwalskich przedszkolach powstały nowoczesne place zabaw. Wszystko za sprawą projektu unijnego za pół miliona euro.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale