perspektywa (uslugi ksiegowe)

Zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna miał ponad 2,7 promila

Zatrzymali pijanego kierowcę

Dzięki obywatelskiej postawie i braku akceptacji dla nietrzeźwych kierowców udało się zatrzymać mężczyznę, który kierował mając ponad 2,7 promila. Kierowcy widząc na drodze ,,podejrzane manewry’’ jadącego alfa romeo zabrali prowadzącemu auto kluczyki i zadzwonili na policję.

W niedzielę po godzinie 16:00 kierowcy w rejonie miejscowości Osowa zauważyli pojazd alfa romeo, którego kierowca wykonywał "podejrzane manewry". Jechał całą szerokością jezdni, a momentami zjeżdżał na pobocze. Podczas wyprzedzanie prawie doprowadziłby do zderzenia czołowego z innym uczestnikiem ruchu. Takie zachowanie wskazywało na to, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Kiedy kierowca zatrzymał się przy żwirowni w Brodzie Nowym kierowcy, którzy podążali za pojazdem natychmaist zabrali mu kluczyki i powiadomił suwalską policję.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, sprawdzili stan trzeźwości kierowcy alfa romeo. Wynik alkomatu wskazał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale