34-latka, który był poszukiwany trzema listami gończymi, zatrzymali suwalscy policjanci. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna chciał uniknąć kary za rozboje, włamania, uszkodzenie ciała, a także oszustwa i ucieczkę z zakładu karnego.

Wczoraj (22 sierpnia) na terenie gminy Suwałki kryminalni z suwalskiej policji zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. 34-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego ukrywał się przed organami ścigania ponad dwa i pół roku. Poszukiwany był trzema listami gończymi, m.in. za rozboje, włamania, uszkodzenie ciała, a także oszustwa i ucieczkę z zakładu karnego i inne przestępstwa.

- Funkcjonariusze namierzali mężczyznę już od pewnego czasu. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że może on przebywać na jednej z posesji na terenie gminy Suwałki. Wczoraj wieczorem pojechali pod wytypowany adres i zatrzymali poszukiwanego 34- latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.