perspektywa (uslugi ksiegowe)

Kolejna akcja policji. Posypały się mandaty dla pieszych i kierowców

mandaty suwałki

Suwalscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania pod nazwą „Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego”.

Policjanci systematycznie prowadzą akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. To wzmożone działania kontrolne, na wybranych odcinkach dróg, zarówno w mieście, jak i poza terenem zabudowanym. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Podczas wczorajszych działań policjanci sprawdzali jak kierujący samochodami zachowują się w rejonach przejść dla pieszych oraz czy piesi i rowerzyści prawidłowo poruszają się po drodze i właściwie przekraczają jezdnię. Niestety nie obyło się bez nieprawidłowości. Mundurowi ujawnili 19 kierowców pojazdów silnikowych, 6 pieszych i jednego rowerzystę, którzy w rejonie przejść dla pieszych popełnili wykroczenia.

Przewinienia pieszych polegały przeważnie na przechodzeniu przez jezdnię w miejscach niedozwolonych lub niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej. Kierujący natomiast popełniali głównie wykroczenie nieustąpienia pierwszeństwa pieszemu.

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale