Kradł stare narzędzia i kaloryfery. 33-latek już usłyszał zarzuty

kradł suwałki

Mężczyznę podejrzanego o kradzież starych narzędzi i urządzeń rolniczych z niezamieszkałej posesji zatrzymali policjanci. Dodatkowo okazało się, że 33-latek wyniósł z terenu jednej z suwalskich szkół jedenaście zdemontowanych kaloryferów. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

W minioną środę przed godziną 16:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednej z niezamieszkałych posesji w jednej z podsuwalskich miejscowości i kradzieży złomu. Na miejsce zostali skierowani suwalscy funkcjonariusze, którzy ustalili, że sprawca ukradł narzędzia i urządzenie rolnicze o łącznej wartości około 1.500 złotych.

Dodatkowo z uzyskanych informacji wynikało, że sprawca może jeździć pojazdem typu bus. Ustalenia suwalskich policjantów bezzwłocznie zostały przekazane do patroli pełniących w tym czasie służbę.

Już chwilę później, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, którzy w okresie letnim pełnią służbę w dyspozycji suwalskiej komendy, na jednej z dróg dojazdowych do miejsca zdarzenia zauważyli opisany samochód. Mundurowi natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

Okazało się, że za kierownicą forda siedział 33-letni suwalczanin. W wyniku podjętych czynności, policjanci odnaleźli złom pochodzący ze zgłoszonej kradzieży.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Ponadto, okazało się, że jest on również podejrzany o kradzież jedenastu zdemontowanych kaloryferów z terenu jednej z suwalskich szkół na początku sierpnia.

Dzisiaj 33-latek usłyszał zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale