Pijany 41-latek podpalił domek letniskowy

podpalenie suwałki

Podejrzanego o podpalenie domku letniskowego zatrzymali policjanci. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Teraz o dalszym losie 41-latka zdecyduje sąd.

- W miniony piątek około godziny 17.00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o podpaleniu domku letniskowego na jednym z osiedli w Suwałkach. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku oraz Zastępca Naczelnika suwalskiego Sztabu Policji. Trwała tam już strażacka akcja ratowniczo-gaśnicza - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Mundurowi w trakcie wykonywania czynności ustalili, że związek z pojawieniem się ognia może mieć 41-latek, który często był widziany w okolicy podpalonego budynku. W trakcie przeszukiwania okolicznego terenu funkcjonariusze zauważyli wytypowanego mężczyznę, który był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości suwalczanina wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila alkoholu.

W sobotę 41-latek usłyszał zarzut zniszczenie mienia, do którego się przyznał. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 1.000 złotych. Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.  

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale