perspektywa (uslugi ksiegowe)

Zatrzymali pijanego kierowcę. Zajechali mu drogę i wezwali policję

zatrzymali pijanego suwałki bakałarzewo

Dzięki obywatelskiej postawie suwalscy policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Okazało się, że kierujący oplem miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę, około godziny 20:00, na trasie Suwałki-Bakałarzewo, dwóch kierowców zauważyło, że jadący opel wykonuje niebezpieczne manewry. Kierowcy postanowili zareagować kiedy zauważyli, że auto co chwila zjeżdża na przeciwległy pas ruchu. Zajechali drogę „piratowi drogowemu” i uniemożliwili mu dalszą jazdę, po czym powiadomili policję. Badanie stanu trzeźwości, siedzącego za kierownicą opla 39-latka wykazało ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują, aby reagować na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy nie tylko o bezpieczeństwo własne, ale i innych. Każdy, nawet anonimowy telefon na numer 997 lub 112 może zapobiec tragedii. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale