perspektywa (uslugi ksiegowe)

Policjanci kontrolowali gimbusy. Na co zwracali uwagę?

akcja gimbus suwałki

Policjanci realizowali działania pod nazwą „Gimbus”. Głównym celem prowadzonych kontroli jest zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym uczestnikom ruchu dowożonych do szkół.

Wczoraj w ramach działań „Gimbus” suwalscy policjanci przeprowadzili kontrole pojazdów przewożących dzieci i młodzież do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo kierujących i pasażerów mundurowi zwracali uwagę na podstawowe elementy mające wpływ na szczęśliwe dotarcie do celu. W głównej mierze koncentrowali się na sprawdzeniu stanu technicznego, obowiązkowego wyposażenia pojazdów, oznakowaniu oraz stanie trzeźwości kierujących. Policjanci kontrolowali także wymagane dokumenty uprawniające do kierowania i używania pojazdu oraz zgodność wykonywania przewozu z wymaganiami określonymi w ustawie o transporcie drogowym i o czasie pracy kierowców.

W ramach działań policjanci skontrolowali 15 gimbusów oraz 31 pojazdów przewożących dzieci. Podczas kontroli nie ujawniono nieprawidłowości dotyczących stanu technicznego i wyposażenia pojazdów. Wszyscy skontrolowani kierowcy, dowożący dzieci do szkół byli trzeźwi. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes



REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale