Skontrolował bilety i kazał czekać. Pasażerowie prawie godzinę spędzili na dworcu

pks suwałki

Kontrola biletów, interwencja policji i prawie godzina oczekiwania na dworcu. Z taką nietypową sytuacją mieli do czynienia pasażerowie autobusu PKS relacji Warszawa - Suwałki.

W czwartek przed godziną 22:00 na dworcu w Łomży została przeprowadzona kontrola biletów pasażerów podróżujących autobusem PKS relacji Warszawa - Suwałki. Okazało się, że wysiadający żołnierz służby przygotowawczej kupił bilet ze zniżką, która przysługuje inwalidom wojennym.

Mężczyzna przy zakupie biletu oraz w czasie kontroli upierał się, że zniżka mu przysługuje i odmówił przyjęcia mandatu. Nie chciał także okazać dokumentu tożsamości. Kontroler wezwał więc policję, a pasażerom i kierowcom kazał czekać do zakończenia prowadzonych przez niego czynności służbowych, gdyż zgodnie ze swoim grafikiem pracy miał dalej jechać autobusem.

- Dlaczego przez jedną osobę muszą cierpieć wszyscy? Czy kontrolujący nie mógł zostać na dworcu i tam kończyć swoje czynności, żeby autobus mógł jechać dalej? - pytają pasażerowie.

Z powodu niecodziennego incydentu pasażerowie godzinę spędzili na dworcu. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale