69-latka zgubiła się w lesie

zaginęła suwałki las

Jesień, to czas wysypu grzybów, ale też coraz krótszych dni. Kiedy zapada zmierzch łatwo stracić orientację w lesie o czym przekonała się w niedzielę 69- letnia mieszkanka gminy Suwałki. Kobieta znalazła się i trafiła pod opiekę zaniepokojonej córki.

W niedzielę, przed godziną 21:00 dyżurny policji otrzymał informację o zaginięciu 69-latki. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. Tam od zawiadamiającej uzyskali informację, że wspólnie z mamą i teściową wybrała się na grzyby na terenie gminy Raczki i jej mama się zagubiła. W między czasie okazało się, że kobieta odnalazła się na terenie powiatu augustowskiego. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Zastali tam całą i zdrową lecz przemoczoną 69- latkę, która oświadczyła, ze skręciła w złą ścieżkę w lesie i nie potrafiła wrócić do samochodu, którym przyjechała. Kobietę mundurowi przekazali pod opiekę córki.  

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale