32-latek jechał mając prawie 1,8 promila. W aucie miał amfetaminę i marihuanę

pijany suwałki

Pijanego kierowcę jadącego ulicą Utrata zatrzymali suwalscy policjanci. Badanie alkomatem wykazało prawie 1,8 promila. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna miał ze sobą amfetaminę i marihuanę.

W sobotę wieczorem na ulicy Utrata policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego BMW. Okazało się, że 32-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie. Bardzo nerwowe zachowanie mieszkańca Augustowa skłoniło policjantów do szczegółowego sprawdzenia mężczyzny.

- Wyszło na jaw, że posiada on przy sobie zawiniątko z zawartością białego proszku. W związku z zaistniałą sytuacją użyto psa służbowego, który dokładnie sprawdził samochód i pod fotelem pasażera znalazł słoik z zawartością zielonego suszu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone przez funkcjonariuszy substancje to amfetamina i marihuana - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie narkotyków 32-latek odpowie przed sądem. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale