Pijany przyjechał skuterem do sklepu i wszczął awanturę

pijany bakałarzewo

Pijany mężczyzna przyjechał skuterem do sklepu i wszczął awanturę. Widząc agresywnego i nietrzeźwego 38-latka inni klienci obezwładnili go i uniemożliwi mu dalszą jazdę. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny prawie 1,9 promila alkoholu.

W niedzielę wieczorem tuż przed godziną 20:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że do jednego ze sklepów na terenie gminy Bakałarzewo przyjechał skuterem nietrzeźwy mężczyzna i wszczął awanturę.

- Przebywający w sklepie obywatele obezwładnili 38-latka i udaremnili dalszą jazdę. Badanie stanu trzeźwości awanturnika wykazało prawie 1,9 promila alkoholu w organizmie - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Teraz nieodpowiedzialny kierujący za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale